Naša spoločnosť bola založená v roku 1996 ako servisná a dodávateľská firma v oblasti staničných, štartovacích, trakčných a alkalických akumulátorov. Počas tejto doby pôsobenia na slovenskom trhu si spoločnosť vybudovala dominantné postavenie v oblasti dodávok akumulátorov, servisnej činnosti a poskytovania služieb zákazníkom.


TECHALL Slovensko, spol. s r.o. výhradne zastupuje nadnárodný koncern EXIDE Technologies Network Power na slovenskom trhu v oblasti dovozu a servisu staničných akumulátorov.Koncern EXIDE Technologies, Network Power zaujíma významné postavenie na celosvetovom trhu priemyselných, trakčných a štartovacích batérií. Vznikla spojením viacerých spoločností (Sonnenschein, Hagen, Tudor, Deta, Fulmen a pod.). EXIDE Technologies Network Power má vedúce postavenie v oblasti akumulácie elektrickej energie spĺňajúc požiadavky na všetky dôležité kritériá zálohovania energiou. S vyše 100-ročnou tradíciou technologickej inovácie sa v súčasnosti koncentruje na inováciu produktov najvyššej kvality. Koncern EXIDE Technologies Network Power získala certifikáciu podľa normy ISO 9001 a ISO 9002 a súčasne certifikáciu AKU AP1 ( NATO ).

Od roku 2005 rozšírila naša spoločnosť svoje služby v oblasti zálohových systémov o dodávku a montáž zálohových zdrojov – generátorov v kompletnom sortimente od výrobcu Phoenix Zeppelin – Caterpillar


Zálohové zdroje Phoenix Zeppelin – Caterpillar predstavujú zariadenie pozostávajúce z dieselového motora CAT a generátora CAT. Zariadenia pracujú roky spoľahlivo v miestach bez elektrického vedenia alebo tam, kde by výpadok elektrickej energie spôsobil straty. Typy a výkonnostné prevedenia môžete nájsť na tejto podstránke .SPP

monitoring

battery


Spoločnosť TECHALL Slovensko, spol. s r.o. ponúka kompletný sortiment olovených a alkalických batérií, rôznych dosiahnuteľných kapacít, od bežných typov so zníženou údržbovosťou umiestnených v akumulátorovní až po ventilom riadené batérie ( absolútne bezúdržbové ), ktoré môžu byť inštalované pri zariadeniach, či priamo v nich. Vďaka pokrokovej technológii a kvalitnej kontrole sa jedná o produkty špičkovej kvality v oblasti použitia:staničné akumulátory:


- záložné zdroje pre telekomunikácie
- energetika
- priemysel
- núdzové osvetlenie
- systémy EZS a EPStrakčné akumulátory:


- všetky typy akumulátorových, manipulačných vozíkov a upratovacích strojov
- samostatné články
- nabíjacia technikaštartovacie akumulátory:


- všetky typy do osobných aj nákladných
áut
- do poľnohospodárskych strojov
- do silných agregátov, pracujúcich v agresívnom prostredí
alkalické akumulátory:


- ako zdroj diesel-elektrických lokomotív
- napájanie elektrických systémov električiek
- osvetlenie elektromag. brzdy, otváranie dverí
- napájanie plošinových vozíkov
- zabezpečovacie a signalizačné zariadenia
- telekomunikačné zariadenia
- núdzové osvetlenie